hanny 2

Dnes je „magické“ datum.Zažili jste něco vyjímečného?

Nejlepší odpověď
iceT

Ani ne,standardní den,standardní pátek.Ale zítra jdu na vítání občánků,to je pro mě vyjímečná událost.

Další odpovědi
lukas.zmizik

pro mne je vyjimecny a magicky vzdy dvacaty den v mesici, nikoli jedenacty…a to pravidelne

Drap

Já mám vyjímečný den každý, který se mi podaří přežít.

jendahun

Nestihl jsem si vsadit v loterii,ale svým způsobem tento den pro mne byl významný,poučný a zlomový v myšlení.
…potkal jsem bývalou sousedku,samo­živitelku s jedním dítětem,vysokoš­kolačku.Ještě na jaře pracovala na Úřadu práce v našem městě u příjmu nezaměstnaných do evidence,zdála se mi maximálně vytížená,šikovná a proto i nepostradatel­ná.Už tam čistka jednou proběhla,ale ona vydržela.Bylo pro mě překvapením,že už je taky bez práce od jara,marně hledá práci a na můj dotaz,že by snad nebrala práci za minimální mzdu mi odpověděla,že by brala cokoliv.
No byl jsem dost překvapen a přežvýkávám to ještě teď.I když vím,že je to v republice špatné,netušil jsem ještě jak moc.