Jarka63

Dne 31.8.2010 jsem ukončila prac.poměr, ale jsem na PN.Musím něco hlásit na OZP?

Na PN jsem nastoupila v dubnu, tehdy ještě ve výpovědní lhůtě, tudíž mi prac. poměr trval dále. Nyní jsem ho ukončila, ale PN trvá dále. Na prac. úřadě se budu hlásit až po ukončení PN, ale nevím, zda je nutné hlásit něco na zdravotní pojišťovnu /OZP/.

Nejlepší odpověď
lilibou

na úřad prace by jste se mela zaevidovat ihned nasledujici den po skonceni PN.
Na zdravotni pojistovnu si zajdete az po zaevidovani i s evidencni kartickou..nebo pokud se hlasit na úp nechcete tak si na ZP rovnez zajdete ihned nesledujici den po skonceni PN..