Dne 28.2 jsem byl vyloučen z VŠ(zanikl statut studenta)a nemám práci,do kdy musím zajít na prac. úřad a co vše zařídit?

Nejlepší odpověď
slevin

kdysi byla povinnost hlasit se do 8dnů,ted uz je to jedno.hlavne si platit zdravotni poj.,socialni neni povinne.

Další odpovědi
Miroslavst

Podporu stejně brát nebudeš, takže je to celkem jedno.
Pouze doba po kterou nebudeš na ÚP se ti nebude počítat do důchodu.
Pokud doba překročí 30 dní budeš si muset uhradit zdravotní pojištění.
Směřuje-li tvůj dotaz na to, že by sis udělal prázdniny, můžeš, tak 14 dní-3 neděle.
Jinak pokud se zaregistruješ hned, tedy do tří dnů, zaevidují tě od 1.března.