hruby

dluzi mi kamarad penize jiz rok po splatnosti jak postupovat dik

dobry den kamarad mi dluzi po splatnosti penize mam od nej potvrzeni snalezitostma jak postupovat dnes je tomu uz rok dik honza

Nejlepší odpověď
Drap

Pokusit se s ním nejdříver dohodnout buď na vrácení nebo na nějakém splátkovém kalendáři. Pokud nebude chtít, nebo nebude dohoda možná, tak potom jedině soudně a exekuce.

Další odpovědi
arygnoc

práve toto je dôvod, prečo kamarátom a od kamarátov si nepožičiavam.
Peniaze, najmä dlžné, robia medzi kamarátmi zlú krv.

Budete sa ďalej kamarátiť, keď na neho pošleš exekútora?

advokatka

Dluhu se můžete domáhat v soudním řízení. Tuto službu poskytuje moje advokátní kancelář bezplatně. V případě zájmu mi zašlete Vaše dokumenty vztahující se k případu na e-mail: advokati@bolzanova33.cz Informace také naleznete na našich internetových stránkách www.advokati-bolzanova33.cz.

JUDr. Lucie Štursová, advokátní kancelář