Dluhy před rozvodem

Ex-manžel odešel z bytu půl roku před rozvodem a nadělal dluhy, teď už jsem rozvedená a podařilo se mi ho odepsat z trvalého pobytu a teď mám strach, že finanční instituce budou vymáhat exekučně tyto dlužné částky po mě. Mám mít nějaké obavy, sama jsem vlastníkem družstevního podílu na bytě. Mám 3 děti a mám obavy, že nám seberou věškeré vybavení bytu nebo i byt. Dá se takovým věcem nějak zabránit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jsou i vaše dluhy, bohužel.

Další odpovědi
anonym

pokud dluhy váš manžel spáchal a už jste byli v rozvodovém řízení tak se obávat nemusíte,ale jestli tyto dluhy vznikly ještě před podáním žádosti o rozvod tak už spadají i na vás