Dluhy a neplacení

brácha se dostal do problému,má asi 6 půjček u nebankovních institucí a dostal se do pasti,měnil práci a tím se mu i snížil plat a tak nestíhá všechno platit.Už se mu nedostává ani na klasickou hypotéku u banky a nestíhá ani inkaso,prostě jak řekl-všude svítí červeně.Jak probíhá konsolidace půjček?A jde to vůbec u nebankovních půjček?U nás to šlo,ale já měl pár půjček pouze u bank,dali jsmeto nějak dohromady a ted platím jen jednu a jsem spokojen.Ale co ty Cetelemy a Homekredity a Cofidisy a podobné půjčovny peněz.Je blb,že se do toho vůbec pustil,ale co ted?Má rodinu,4 děti a všude v minusu.

Nejlepší odpověď
Hlada

Konsolidací nic nezíská. Naopak, za delší dobu splácení bude muset zaplatit ještě víc. Nejlepší by bylo, kdyby sám co nejrychleji prodal všechno, co má nějakou cenu. Když to neudělá, budou mu věci prodány po exekuci v dražbě a ještě zaplatí za její zorganizování.