Avatar uživatele
zoufalec

Dluhy a exekuce

Dostal jsem se do važnych finančních problému které,njdou řešit,už nevim kudy kam,a rozhodl jsem se to řešit jednou pro vždy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5154 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
deny555

Život jste si nedal,tak si ho ani neberte.Není to vždycky jednoduché,ale vždycky se nakonec najde nějaké rozumné řešení.Věřte mi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ta narážka se mě vůbec nelíbí.Řešení téměř vždy
existuje,říká se a bývá to pravda:„Víš co bylo
včera,většinou víš,co bude dnes,ale NIKDY NEVÍŠ
co bude zítra.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xmoney

Nechci Vám do toho mluvit, ale tohle není řešení. Můj příběh taky není veselý. Po exmanželce jsem musel převzít 700.000,– dluhů, a koupit jí byt, abych mohl vídat dceru. Mám novou rodinu, další 2 děti, a splátky cca 25.000,– měsíčně. K tomu hypotéku na bydlení s novou rodinou. Přišel jsem o firmu, jelikož mě okradl společník, našel jsem si práci, jenže firma zkrachovala. 2 a půl roku jsme „žrali zpod sebe“ jak se říká. Dnes se nám vede lépe, vše se začalo dostávat do nových kolejí. Zase podnikám a začíná se konečně dařit. Tento měsíc jsem veškeré závazky zaplatil poprvé po dvou a půl letech v termínu splatnosti. Ještě rok a půl a jsme z toho venku. Nikdy jsem ale nepomyslel na tohle „řešení“. Vždycky jsem raději myslel na děti a mou nynější ženu, která je mi při tom všem oporou. Držím palce, ať z toho co nejrychleji vybruslíte. Vím, co prožíváte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání