Dluhy a exekuce

Dostal jsem se do važnych finančních problému které,njdou řešit,už nevim kudy kam,a rozhodl jsem se to řešit jednou pro vždy

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Život jste si nedal,tak si ho ani neberte.Není to vždycky jednoduché,ale vždycky se nakonec najde nějaké rozumné řešení.Věřte mi.

Ta narážka se mě vůbec nelíbí.Řešení téměř vždy
existuje,říká se a bývá to pravda:"Víš co bylo
včera,většinou víš,co bude dnes,ale NIKDY NEVÍŠ
co bude zítra."

Nechci Vám do toho mluvit, ale tohle není řešení. Můj příběh taky není veselý. Po exmanželce jsem musel převzít 700.000,- dluhů, a koupit jí byt, abych mohl vídat dceru. Mám novou rodinu, další 2 děti, a splátky cca 25.000,- měsíčně. K tomu hypotéku na bydlení s novou rodinou. Přišel jsem o firmu, jelikož mě okradl společník, našel jsem si práci, jenže firma zkrachovala. 2 a půl roku jsme "žrali zpod sebe" jak se říká. Dnes se nám vede lépe, vše se začalo dostávat do nových kolejí. Zase podnikám a začíná se konečně dařit. Tento měsíc jsem veškeré závazky zaplatil poprvé po dvou a půl letech v termínu splatnosti. Ještě rok a půl a jsme z toho venku. Nikdy jsem ale nepomyslel na tohle "řešení". Vždycky jsem raději myslel na děti a mou nynější ženu, která je mi při tom všem oporou. Držím palce, ať z toho co nejrychleji vybruslíte. Vím, co prožíváte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.