quentos

Dluh u banky ve výši 30h

Takto vypadal dnes po ránu stav mého konta, docela jsem se zděsil. Myslím, že kontokorent KB v tomto případě neposkytuje. Dělá se v takovýchto případech ze třiceti halířů nějaký závažný problém? V úterý už by na účtě mělo něco přibýt, ale aby do té doby z toho nevyvodili nějaké závěry či sankce.
Doplňuji:
Benyta: kontokorent na tomto účtě s největší pravděpodobností právě NENÍ… právě proto se ptám. Jinak díky

Nejlepší odpověď
panenka

Já si Quentosi myslím,že se ti nic nestane.Přinej­horším ti pošlou domů dopis že jsi v mínusu a že to do 8 dní máš dojít do KB dorovnat,ale sankce by ti žádné nastat kvůli takové nezadatelné částce neměli.
Doplňuji:
nezadbatelné částce.

Další odpovědi
BENYTA

Jakmile je kontokorent v mínusu,už zbytečně platíte,naopak jsou raději,když peníze nepřibydou,jak píšete v úterý,mají více na úrocích.Sankce neplynou,od toho kontokorent je,aby jste mohl do mínusu.Vždy je ale lépe být v plusu…aspon těmi několika haléři.
Tak to jsem špatně četla…PARDON…ale přece musíte vědět,jestli ho tam máte,dělá se na něj zvláštní smlouva-zkušenost z Poštovní spořitelny.

Marenka

Quentos já být tebou tak bych to dorovnala co nejdřív:-)nejlépe vkladem na pobočce:-))

NickD

KB tě upozorní na mínusový stav účtu.Později by ti měl přijít i dopis,ale nic se neděje.Pokud do lhůty myslím,že 8 dnů od doručení dopisu bude stav účtu dorovnán,nic se neděje.Pokud to dude později,tak v podstatě také ne.Problém by mohl nastat při žádosti o půjčku.Pak nsmíte být v mínusu po dobu 3 měsíců,ale i v takovém případě u 30h to přehlídnou,pokud je mimo to vše v pořádku.

ReHu

Teď opravdu nevím, jestli to myslíš vážně, či ne.
Nicméně, pokud během pár dnů pár kaček dodáš, nic se neděje.
Nedávno jsem četla moc pěknou věc.
Že je rozdíl mezi tím být bez peněz a tím být chudý.
Bez peněz je člověk dočasně a chudý je celý život. (Protože s tím nic nedělá.)

anonym

Exekuce?

panenka

zanedbatelné částce.