dluh na městském bytě,koupě bytu.

mám dotaz, bydlim 20 let v městském bytě,mám vystěhováni z duvodu exekuce na plat,dluh jsem zaplatil.město chce jěstě 15000 kč,pak by mi odprodali,při­pravili kupni smlouvu,ale já ty penize nyni nemám,jinak musim byt opustit,prý se to da řešit KVITANCI,mužete mi poradit,a jak se to dělá,nebo co k tomu potřebuji,je mi 51 let,celý život jsem žil spořádaně,dneska takto muže dopadnout každý.děkuji.MIrek

Odpovědi
-

jestli Vam mesto nabizi, ze Vam proda byt za 15000, tak mate vyhrano. zkuste zajit do nejake vetsi, solidni realitky. urcite Vam pomuzou s financovanim. pozor ale na ruzne podvodniky a lichvare.