Weroniq

dlouhotrvající bolesti břicha bez dalších symptomů, co to může být?

už několik týdnů mě pobolívá břicho, nic dramatického, ráno je to obvykle nepříjemnější a je jedno jestli jím nebo ne, s hladem to nesouvisí, snažila jsem se jíst víc bílých jogurtů a ovoce, ale žádná změna a jinak mi nic není, tak nechci jít otravovat doktora, když mu nemám co víc říct a ani mě nenapadá, čím by to mohlo být

Nejlepší odpověď
Lisbeth

To není otravování doktora, můžeš mít překyselení žaludku anebo helikobakterii (z ní vznikají žaludeční vředy při neléčení).

Další odpovědi
arygnoc

a nás otravovat můžete?
pošlu vám 30 korun, a jděte k doktorovi.
může to být i něco vážné.

hippeace

táta to měl z nervů trvalo to několik let podstoupil všechna vyšetření všech možných částí těla a když mu řekli že je to nervama tak tomu nechtěl věřit