Sirano

Dlouhodobí závisláci na MTV pomozte najít písničku!!!

Hledám píseň. Jelikož byla francouzsky, tak vám neporadím text. Běžela před asi deseti lety na MTV a VIVA. Pamatuji si její klip. Byla to chlapecká skupina. Asi čtyři kluci ve věku okolo deseti let. Hráli na nástroje a jeden z nich zpíval a celý klip se odehrával na střeše domu. Snad to bude někomu povědomé.
Doplňuji:

a623682@drdr: tady wikipedie nepomůže… kdybys to aspoň otevřel, tak bys viděl, že jsou tam jen čtyři skupiny a ani v jedné nejsou děti…

Odpovědi
a623682@drdr

treba to pomuze: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Ca­tegory:French_bo­y_bands

anony.M

Asi vím,co myslíš!Jen kdybych si vzpoměla na ten název :D.....!Pokud si vzpomenu,napíšu.
Doplňuji:
Možná,že název písničky byl stejný,jako název té skupiny..Ale to Ti k ničemu nepomůže..