Nikča

Dlouhodobá předpověď

Chci se zeptat zda existuje dlouhodobější předpověď než na deset dní dopředu? A kdy už konečně začne být teplo? Myslím tak aspoň 25 stupňů. Děkuji

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Třeba tady

http://www.tre­king.cz/sluzby/po­casi.htm

Další odpovědi
anonym

Ona neexistuje krátkodobá předpověď natož dlouhodobá. Počátkem tohoto týdne hlásili teplý a slunečný víkend,ale meteorology zaskočila studená fronta nad Alpami. Já věřím této organizaci jejich údaje kdy vyjde a zapadne slunce či měsíc a že v noci bývá tma.