Petra02

Dlouhodoba brigada. Nemáte kontakt?

Nema nekdo kontakt na brigadu sazeni a sber ovoce a zeleniny? Nebo jakoukoliv jinou podobnou v zemedelstvi? I s ubytovanim.
Doplňuji:
Muze byt i jina hlavne dlouhodoba.

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak tomu se říká agroturismus a biofarmy. Platí se tak tisíc, dva, a můžeš si zapracovat jako v dřívějších dobách – se zvířaty, nebo jezdit s traktorem a na koni:D
A máš plnou penzi :D
Doplňuji:
tisíc, dva na den :DDD

Další odpovědi
ivzez

Sběr ovoce a zeleniny už skončil,
takže snad příští rok.

Ale práci hledejte v pracovních portálech (zdarma),
případně inzerujte v lokálním tisku (placené).

ivzez

Agneto, nepřehlédla jsi rubriku?
Myslím, že tady nejde o agroturistiku
(a že navíc někdo trochu „zaspal“) …

Agneta

ivzez >>> tak abych byla upřímná…mě se jen zdá, že tazatelce o to nejde (ještě si tím nejsem jistá), spíš jí jde o to, mne diskreditovat. Už dřív jsem se jí v IP ptala, proč si zvolila to „Petra02“, a co myslíš že se vůbec namáhala mi odpovědět?
Není-li to tak, ať mi promine, že jí nemůžu brát vážně.