Avatar uživatele
anonym

Dle jakých kritérií se řídit při výběru motorky?

Doplňuji:
Byla by to moje první motorka, chci s ní jezdit po silnici, ale pokud vjedu do terénu, tak aby se hned nepoškodila, aby byla do 125 ccm.
Cena do 50'000Kč

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, anonym, geoorg před 4567 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

Nejlíp dle Vašich kritérií 😉
Takhle těžko poradit,napište co od mašiny očekáváte,jak moc jste zkušený jezdec,kolik do ní chcete vrazit atd atd-pak Vám můžu/eme pomoct..
Doplňuji:
Aha,takže začátečník.No, u těch 125 ccm do terénu bych šel po japonci. Dobrý a osvědčený motory má Suzuki(typ DR)i já mám dobrý zkušenosti. Ojetiny v pěkným stavu bych se nebál pokud budete mít buďto štěstí na poctivého prodejce nebo tam vezmete někoho znalého(aspoň částečně). Levným „bikům“ z Číny se raději vyhněte. Nebo jukněte na motorky na www.motorkáři.cz

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Záleží na tom, co od své nové motorky očekáváte. Já mám Harley Davidson a s ním samozřejmě jezdím na silnici a do terénu jsem si pořídila čtyřkolku Linhai. Nedávno jsem si na něj pořídila na internetových stránkách https://www.bo­hemiabike.cz/sve­tla-na-motorku-a-prislusenstvi/ nové příslušenství k motorkám. Nejdříve si musíte rozmyslet proč si přejete motorku a kde chcete jezdit.

Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Záleží, co od motorky očekáváš. jestli chceš cestovat, nebo někde blbnout v lese. já už jsem postarší, takže volím pohodlí a to jsem našel u motorek BMW, takže si jiné už nekupuju. teď mám BMW R 1200 GS a jsem s ní spokojený. Nevím, jestli u ní zůstanu, protože přece jen nějaké mouchy má, ale zatím jsem nepřišel na to, který model by mi vyhovoval víc.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava