Dle jakých kritérií se řídit při výběru motorky?

Doplňuji:
Byla by to moje první motorka, chci s ní jezdit po silnici, ale pokud vjedu do terénu, tak aby se hned nepoškodila, aby byla do 125 ccm.
Cena do 50'000Kč

Nejlepší odpověď
mojitek

Nejlíp dle Vašich kritérií 😉
Takhle těžko poradit,napište co od mašiny očekáváte,jak moc jste zkušený jezdec,kolik do ní chcete vrazit atd atd-pak Vám můžu/eme pomoct..
Doplňuji:
Aha,takže začátečník.No, u těch 125 ccm do terénu bych šel po japonci. Dobrý a osvědčený motory má Suzuki(typ DR)i já mám dobrý zkušenosti. Ojetiny v pěkným stavu bych se nebál pokud budete mít buďto štěstí na poctivého prodejce nebo tam vezmete někoho znalého(aspoň částečně). Levným „bikům“ z Číny se raději vyhněte. Nebo jukněte na motorky na www.motorkáři.cz

Jana5678

Záleží na tom, co od své nové motorky očekáváte. Já mám Harley Davidson a s ním samozřejmě jezdím na silnici a do terénu jsem si pořídila čtyřkolku Linhai. Nedávno jsem si na něj pořídila na internetových stránkách https://www.bo­hemiabike.cz/sve­tla-na-motorku-a-prislusenstvi/ nové příslušenství k motorkám. Nejdříve si musíte rozmyslet proč si přejete motorku a kde chcete jezdit.

Jakub Tlapal

Záleží, co od motorky očekáváš. jestli chceš cestovat, nebo někde blbnout v lese. já už jsem postarší, takže volím pohodlí a to jsem našel u motorek BMW, takže si jiné už nekupuju. teď mám BMW R 1200 GS a jsem s ní spokojený. Nevím, jestli u ní zůstanu, protože přece jen nějaké mouchy má, ale zatím jsem nepřišel na to, který model by mi vyhovoval víc.