Eda69

Dle jakého klíče se mažou položené otázky?

Píšu tu 10 minut otázku a pak se bez nějakého upozornění bez možnosti opravení či bez uvedení výtek prostě neukáže a zjistím že byla smazaná.

Nechápu z jakého důvodu a nikdo mi to neobasnil, chci znát názor někoho na věci z oblasti audia a poslal jsem odkaz který není komerční a nikomu nevydělává a vidím tu spoustu otázek s podobným formátem i odkazy tak nevím že zrovna to by mělo vadit ??
Doplňuji:
www: kdybych porušil pravidla tak bych se tu takhle hloupě neptal …

a otazníků tam myslím bylo hned několik 🙂

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

To se tady stává běžně.
Doplňuji:
Měl jste v dotazu otazník ? Tady se mažou dotazy i z důvodu absence otazníku.

Další odpovědi
anonym

Většinu tu maže www,tak to vidím já.
Doplňuji:
Doplnuji,teda skrývá,ale některé otázky co se někomu líbí ,tu prostě zůstanou a jiné,co mu nejdou pod košili,prostě skryje.

redy

Vítej v klubu 🙂

annas

Otázky maže admin, takže se obraťte na něho. On jediný může odpovědět.

Některý uživatel otázku NAHLASÍ, tedy ji skryje, admin rozhodne, zda ji někdy opraví a vrátí.

čera vrátil dvě otázky, které měly všechny náležitost, někomu se nelíbily, tak je nahlásil.
Doplňuji:
Ještě mě napadlo. Měl jste na konci „otázky“ otazník? Pokud ne, nejde o otázku, proto je důvodem k nahlášení. Admin otazník doplní a pak otázku vrátí.

Lamalam

Žádný klíč v tom nehledej.

www

Přečti si pravidla, se kterými jsi při registraci souhlasil a nebudeš se muset příště ptát 😉
Doplňuji:
Pokud máš mylný pocit, že stačí, aby otázka obsahovala jen otázník bez dalších smysluplných náležitostí, hluboce se mýliš a nic jsi nečetl 😉

Mirdas

Protože si tu někteří léčí zakomplexovanost i když se navenek ohání kodexem.

zjentek

klíč není nikterak jednoduchý, často se podobá přístroji Enigma

zzzlatokopka

Jugare tak jsme se konečně na něčem shodli, za toho www máš výjímečně palec.