huxa

Dle čeho vybírat motorkářskou helmu?

Doplňuji:
mojitek-Honda CBR125R

Odpovědi
mojitek

to je otázka dost zeširoka.Napiš jakou máš nebo si chceš pořídit mašinu.Myslím přesný typ.
Doplňuji:
ok,je to 4t.125 která má max 15 koní (nebo +/- ). Já bych nekupoval laciný značky/neznač­ky.Helma ti chrání hlavu,takže bych šel do kvalitní klasický integrálky,a tu pořídíš tak za 4–5 tis.Araiku ani Shoei za tu cenu neseženeš,ale Bell ,Shark a podobný ověřený značky ano.Velikost by měla být taková aby se ti na hlavě helma při zapnutí nepootáčela,ale ani netlačila na bradu.Můžeš koupit i helmy za 1.200,–-ale zapomeň na ně a dobrou helmu oceníš až se nedej bože vysekáš-vím o čem mluvím..

Killer

Treba kolik do toho chces dat penez, muzes ji mit celej zivot. Urcite si nekupuj na motocross :D

JájsemRaibek

Já bych ji osobně vybíral podle své (tedy tvé) hlavy.

ivana525

Doporučuji pročíst web http://www.moto-helma.cz/jak-si-vybrat-spravnou-helmu.html. Vybírala bych podle využití (typ), velikosti a taky podle ceny. Z vlastní zkušenosti vím, že se vyplatí investovat do kvalitnější. Přece jen, při nehodě ti může zachránit život.