Dlažba ze starých červených cihel

Dá se něčím nabarvit nebo nalakovat dlažba ze starých červených cihel v interiéru?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Impregnace starých cihel:
Pro impregnaci cihel můžete použít např. napouštěcí fermež O 1000 Fermbal (zanechá výraznější zabarvení cihel), kterou je vhodné před aplikací ještě naředit asi 20% ředidla S 6006. Možné je i napuštění některou akrylátovou penetrací jako např. Remal penetrační nátěr, Barlet penetrační nátěr univerzální a pod., podrobnější informace na www.teluria.cz. V každém případě bude vhodné předem vyzkoušet ředění ( savost podkladu ?) a finální vzhled, aby vyhověl Vašim představám.