ingi

DJ na disco

Čau, nevíte kolik si může vydělat DJ na disco, kam chodí průměrně 300 lidí ? A kolik asi na disco, kam chodí více 1000 lidí ?
Doplňuji:
Přesně, nejspíše neřekne. A proto se ptam, kolik tak zhruba to může být. Třeba odpoví někdo, kdo má s zkoušnosti s DJ

Nejlepší odpověď
Milda7

Záleží jaká to je disco, kde je a jak je ten člověk známý (z rádia) atd… Někde na vesnici třeba 3000Kč, v Praze někdo známější i 10–15tisíc… nebo Tiesto v O2 aréně za milion;-)

Další odpovědi
tom004

Zeptej se toho DJ.Stejně pochybuji,že Ti to poví.