Adamos00

Divny svet?

Obcas mam divny pocit o tomto svete kdy mi prijde cely svet divny ale zaroven nevim co to je za pocit.. Vim je to debilne napsane ale jinak to popsat neumim

Odpovědi
redy

Nóó na pocity jsem dobrá. Ale dneska jsem zjistila, že lidi jsou fajn 🙂

zjentek

Tak to jsi tady dobře. Tady je to koncentrované.

dudu

Jo hochu, nic není takové jak se zdá. Nad tím proč tomu tak je už léta mudrují ty největší mozky lidstva.

postcd

někdy mi přijde, že jsou lidi „mimo“ včetně mě. zkuste definovat co konkrétně vám přijde divné na chování lidí

kelley

Matrix has you…