Usoman

Zažíváte několikrát do roka situaci, kdy si dojdete na malou a máte víc žlutou moč a pak hodinu zažíváte divný pocit?

Otázka, která trápí muže. Zažíváte několikrát do roka tu situaci, kdy si dojdete na malou a máte trochu víc žlutou moč a pak hodinu zažíváte ten divný pocit? Jakoby jste cítili svojí močovou trubici, jak vás trochu „pálí“? A pak máte potřebu chodit celou tu hodinu furt na záchod, ale přitom nepotřebujete?

Čím je to způsobeno? Není to tím, že pevné částečky ulpívají na povrchu močové trubice a právě tohle cítíme?

Původní neotázka
Divný pocit po vyčůrání.

Odpovědi
bolak

Uroman: tomu „divnýmu pocitu“ se říká zánět močových cest..

ale jo, máš pravdu že jinak je to asi celkem legrace 🙂, urologové doporučujou měnit si trenýrky alespoň jednou za 14 dní, hodně pít, a ubrat na cukru

Usoman

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Každý ne, jen dva k tomu určení.
Kdyby sis laskavě přečet, jak se tu pokládají otázky, nemuseli bychom ti ji přepisovat. „Divný pocit po vyčůrání“ není žádná otázka.

bolak

a seš? a miluješ?