Adamos00

Jak se zbavit divného pocitu spojeného se zatmíváním před očima?

Čas od času mám strašně divné pocity například vstanu z postele, zatmí se mi před očima a mám ten strašně divný pocit, nejhorší je ,že nevím proč ho mám, a nevím, jak to ani popsat, měl sem ho za život zhruba 50× a trvá zhruba 10 minut. Nemá někdo něco podobného?
Nejedná se o nemoc?

Nejlepší odpověď
GM

Může jít o vysoký nebo naopak nízký tlak, po vstanutí z postele chvíli trvá, než se ti srovná. Konzultuj s lékařem.

Další odpovědi
Adula.57

Měl by sis s tím spíš zajít ke svému lékaři.

dalid

Velmi pravdepodobne ide o nizky tlak. Casto je dovodom nedostatok tekutin. Zacni viac pit (vodu). Pri vstavani sa najskor posad alebo si zacvic nohami. Ak sa to nebude zlepsovat zajdi k lekarovi.

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/niz­ky-krevni-tlak/

Adamos00

Díky, mě se to nestává ale jen když vstanu z postele např sedím na židli něco řeknu a pak mám ten divný pocit.

kapka

Jak divný? Úzkost nebo tak neco? Těžko si něco představit pod pojmem divný pocit.