Niikii

Diversity (tanční skupina) ☹

Ahoj všichni..vím,že jsem dnes tuto otázku již pokládala,ale je to pro mě opravdu důležité.Zítra(vlstně už dneska)mám narozeniny a byl by to pro mě největším dárek!Takže,jde o to,že miluju diversity(je to taneční skupina která vyhrála v roce 2009 british got talent.Dokonce jsme ušetřila peníze abych mohla jet do anglie n jejich vystoupení!ale ať hledám jak hledám nemůžu najt na ně kontakt!:-( Oni přece musí mít nějaký fan email nebo adresu pro zasílání autogramů..:-( hlavní tanečník se jemnuje Ashley Banjo,ale nejradši mám Perriho.Dyžtak se podívejte.Kdyby jste našli nějaký kontakt na ně,jakýkoli prosím odepiště..uděláte mi tím nesmírnou radost ☹

Nejlepší odpověď
PostApMan

Zklamu tě, ale žádný FAN kontakt nemají, a asi vím proč, umíš si představit e-mailovou schránku kam ti každý den bude psát stovka fanoušků? Osobně neznám moc celebrit apod. které by uveřejňovali svůjkontakt, jediné co ti v tom to případě můžu navrhnout je kontaktovat jejich manažery :

"Contact Diversity´s Ma­nagement
Merlin Music & Live
Hammersmith Studios
55a Yeldham Road
London
W6 8JF
T: 0208 834 8900
F: 0208 834 8901
W: www.merlinmusi­candlive.com

nebo jim napiš na jejich osobní Twitter založený pro fanoušky :
DiversityBGT
nebo to zkus na Facebooku:
http://www.fa­cebook.com/Di­versity

PS.: Jinak všechno nejlepší k narozeninám, je mi líto že Vás nemůžu obdarovat kontaktem na Vaší oblíbenou taneční skupinu.

PS.2: Mimochodem když už máte lístky na tu jejich akci, proč nezkusíte získat autogram osobně ?

Zdroj: www.diversity­official.com/