Pokročilý

Diversity (tanční skupina) :-(

Ahoj všichni..vím,že jsem dnes tuto otázku již pokládala,ale je to pro mě opravdu důležité.Zítra(vlstně už dneska)mám narozeniny a byl by to pro mě největším dárek!Takže,jde o to,že miluju diversity(je to taneční skupina která vyhrála v roce 2009 british got talent.Dokonce jsme ušetřila peníze abych mohla jet do anglie n jejich vystoupení!ale ať hledám jak hledám nemůžu najt na ně kontakt!:-( Oni přece musí mít nějaký fan email nebo adresu pro zasílání autogramů..:-( hlavní tanečník se jemnuje Ashley Banjo,ale nejradši mám Perriho.Dyžtak se podívejte.Kdyby jste našli nějaký kontakt na ně,jakýkoli prosím odepiště..uděláte mi tím nesmírnou radost :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Zklamu tě, ale žádný FAN kontakt nemají, a asi vím proč, umíš si představit e-mailovou schránku kam ti každý den bude psát stovka fanoušků? Osobně neznám moc celebrit apod. které by uveřejňovali svůjkontakt, jediné co ti v tom to případě můžu navrhnout je kontaktovat jejich manažery :

"Contact Diversity´s Management
Merlin Music & Live
Hammersmith Studios
55a Yeldham Road
London
W6 8JF
T: 0208 834 8900
F: 0208 834 8901
W: www.merlinmusicandlive.com

nebo jim napiš na jejich osobní Twitter založený pro fanoušky :
DiversityBGT
nebo to zkus na Facebooku:
http://www.facebook.com/…

PS.: Jinak všechno nejlepší k narozeninám, je mi líto že Vás nemůžu obdarovat kontaktem na Vaší oblíbenou taneční skupinu.

PS.2: Mimochodem když už máte lístky na tu jejich akci, proč nezkusíte získat autogram osobně ?

Zdroj: www.diversityofficial.com/

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.