Avatar uživatele
Miroslavst

Díváte se v televizi na černobílé filmy?

Díváte se v televizi na černobílé filmy nebo si říkáte, že jste si přeci nekoupili barevnou televizi, abyste koukali na čb film?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka, annas, BEAES, rynek878 před 5085 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Ano,staré filmy jsou mnohem lepší než ty nové,to je aspoň můj názor. Je to tím,že v nich hráli páni Herci,je škoda,že už většina z nich nežije. Někdy mám pocit,že i přesto,že se mezi novými tvářemi také najdou šikovní herci,že zdaleka nedosahují kvalit,např.p­.Buriana,p.Mar­vana,p.Kemra apod,jejich hodně, nato abych je vyjmenovala všechny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Určitě ano,jsou to filmy většinou klasika českého filmu,které jsem už nejednou viděl,ale přesto se na ně podívám rád znovu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Pro nás, starší ročníky,jsou některé černobílé filmy,potřebné k nostalgickým vzpomínkám a mají pro nás vypovídající hodnotu o době,kdy byly natočeny.Vzpomínky patří také hercům té doby.
Pro mladší jsou pohledem do minulosti,do doby svých prarodičů.Viděno jejich očima-do pravěku.
Pokud se týká mého pohledu,dívám se na ně rád.
Na některé i víckrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Na černobílé filmy se dívám ráda mám rada hlavně filmy s Vlastou Burianem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

V neděli jsem se dívala na Hotel Modrá hvězda, a vůbec jsem si nevšimla,že je černobílý:-)…Většina těchto filmů je natolik kvalitních,že si to člověk ani neuvědomí,za všechny – Nobody perfect – Někdo to rád horké – Some like it hot.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

ANO.
Ráda se dívám na staré filmy. Nedávno dávali starý USA western – skvělý.
A i staré české filmy jsou mooooc pěkné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi jako každému mi je jedno,jestli je film barevný.Záleží na tom,jaký je to film.
Barevných blábolů jsou hromady.
ČB ale také není zárukou „kvality“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Já rozlišuji film na dobrý a špatný. Na barvě nezáleží. Mám ale v práci několik kolegů ve věku 25 a méně, kteří se na čerbobílé filmy (jakékoliv) nedívají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Ráda se podívám i na černobílý film.Beru to jako zpestření.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pokud je čas, moc ráda se na černobílé filmy podívám. Také mne nejvíce baví ty s Vlastou Burianem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Filmy miluju a tez je sbiram.Drive na VHS a nyni na DVD.A nedelam zadne rozdily,jestli jsou barevne ,ci cerne,hlavne,kdyz jsou kvalitni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek