HDMI

Díváte se raději na Top Gear nebo na Fifth Gear?

Doplňuji:
Já osobně mám radši Top Gear,všechno to popíšou doslova a pravdivě a ani se nebojí sprostých slov.A hlavně je to sranda!Někdy se za záda popadám smíchy hlavně u tý moriny nebo jak se to auto jmenuje jak na to nechali spadnout ten klavír.

Nejlepší odpověď
natushka

no asi Top Gear protože je to víc zábavné ale Fifth Gear je taky bezva těžko si vybrat

Další odpovědi
QU33G

TOP GEAR je klasika. Špičkoví dnes už dalo by se říci legendární moderátoři.
Naopak když jsem viděl poprvě Fift Gear, řekl jsem si – to je pouze náhražka a kopie Top Gearu. Od té doby sem to neviděl :) myslim ze jsem o nic neprisel… tam se podle meho clovek nic nedozvi a ani nepobavi.

LeeLee

Souhlasím s QU33G .. Fifth Gear jsem viděla jednou, nezaujal mě, a navíc jsem se dozvěděla, že jeho moderátoři dřív dělali pro Top Gear … Pro mě je to jen taková náhražka Top Gearu, který je prostě klasika, moderátory prostě nejde milovat :)) A na ochočeného závodníka Stiga žádný Fifth Gear nemá :)

gnosis

top gear, vic se u nej nasmeju. je to tezka volba, vice fakt a informaci se dovite ve fifth gearu. ale tg je vetsi prca:)

honza19hk

ani na jedno oboje,je to blbost.Sorry

rottkiw

Top gear je podle mě lepší.. :)