RyuzakiKate

Díváte se raději na mraky nebo na hvězdy?

… či obojí?
Já si nemůžu pomoct, mraky mi zkrátka přijdou zajímavější… Sice se také ráda pozastavím nad velkým měsícem a jasnou noční oblohou, ale mraky mě zkrátka fascinují.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já mám raději hvězdy 🙂 mám na to i dalekohled 🙂

Další odpovědi

Miluji pohled na hvězdy… v létě si lehnu do vody a dokážu se nahoru dívat celé hodiny.

Drap

Přes den mraky , v noci hvězdy.

beer

Už nejde na většině území ani o to co má člověk raději, ale k čemu má možnost.
Hvězdy miluji, jenže díky světelnému smogu jich ve městě vidím jen zlomeček..tedy zbývají mraky a také je rád fotím. Rovněž jsou zajímavé díky Měsíci ty stříbrné v noci.

suaeda

Nejraději mám takové to zvláštní zabarvení při svítání, nebo naopak při západu, kdy slunce někdy ozáří celou oblohu včetně mraků do nádherného žlutočerveného odstínu.

CathyShaddix

Také se radši dívám na mraky. :)