ivzez

Díváte se někdo na Trubadúra (ČT Art, http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/113001024­99-g-verdi-trubadur/216387752 )?

Co říkáte Lunovi v Domingově podání?
Já mám Dominga radši v tenorových rolích, ale líbí se mi i tady.

Jak na Vás působí masky, účesy a scéna?

Odpovědi
marci1

Domingo jako by trošku za Netrebko zaostával. Jeho baryton mírně tremoluje.Je škoda, že tuto roli zpívá v 73 letech. Domingovi sluší prostě tenor. Netrebko soprán je krásný. 🙂

ivzez

Netrebko je úžasná.

marci1

Je. 🙂