Díváte se někdo na soutěže typu X Factor nebo Hlas?

Odpovědi
NikkiHeat

na podobné soutěže se nedívám

Ne, už se nekoukám…páč jsem vyhodil televizi.

anonym

na podobné soutěže se nedívám

Na podobné soutěže se nedívám.Raději se dívám na nějaký film a když mně nic nezaujme, dívám se na tv ŠLÁGR.

Lamalam

na podobné soutěže se nedívám

Nedívám se, nezajímá mě to.

brillant

na podobné soutěže se nedívám

Palantír

na podobné soutěže se nedívám

Doplňuji:
Možná bych se díval, kdyby byly víc objektivní a ne jen další cesta pro získání sledovanosti komerčních kanálů…

marci1

na podobné soutěže se nedívám

Nedívám se, protože si myslím, že takovýchto soutěží už bylo a je mnoho. Člověk si potom už nepamatuje skoro nikoho. Nejvíce se mi líbila Patricie Janečková, to je podle mě opravdu talent. 🙂

Emefej

na podobné soutěže se nedívám

Nedívám, předpokládám, že o nic nepřicházím.