miláSimča

Díváte se na Velkolepé století ?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak k tomu jsem slyšela, že to má být dělané pod dohledem-nebo na zakázku turecké vlády, je to prostě propletené tzv. „tureckými národními zájmy“. U nich zasahuje politika do umění jako tady dřív za komančů. A tak tam asi půjde o nějaké to falšování dějin namířené proti Řecku:D
Takže brát s rezervou:DDD

Další odpovědi
ptáč

Příběh je založený na faktech z historie Turecka, většina postav skutečně existovala a zasahovala do tohoto příběhu přesně tak, jak to bylo vyobrazeno v seriálu. Především byla jedna žena ztělesněné zlo a jeden velký muž dobyvatel. Děj se odehrává přibližně od roku 1521 po mnohem pozdější rok, ale přesně nemohu říct, neboť stále ještě nebyl definitivně ukončen.

Zdroj: http://www.pos­tavy.cz/svet/vel­kolepe-stoleti/

gecco

Ne – já se mám rád…
😁

ivzez

Ne.

KatkatkaW

Dřív jsem se na to dívala, ale po nějakém fdvacátem/třicátém dílu už to začalo být trochu o ničem. Přesto na ten seriál moc nedám dopustit :)

Lamalam

Nedívám se, ale babička to jeden čas sledovala docela urputně.

Agneta

O co jde? Nejde o ten turecký film o dobývání Konstantinopele?