DusanOrlik

Díváte se na seriál Tisíc a jedna noc?Jaká je vaše nejoblibenější postava?

Nejlepší odpověď
anonym

Jinná (napište kdo)

Chybí varianta – nedívám.
Pro mne a většinu okolí je to jen plytký kýč, a proto byl i stažen z hlavního vysílacího času.
P.S. Jiná se píše s jedním „n“!

Další odpovědi
venkovan

Jinná (napište kdo)

Dušane jsou šikovný kluk – najdi si raději jiné pořady než tento nekonečný seriál pro unuděné a nemysící tvory. Jestli máš šanci, Discovery, Viasat, Spektrum, … je jich dost, kde jsou dokumenty, historie, věda, příroda apod. Chce to buď dokoupit programy nebo nějakou tv karutu do PC, apod. Doma se domluvte, jsou i sportovní kanály (i erotické, ale to nikomu doma předem neříkej).

Berušinka

Jinná (napište kdo)

Cože?! Oni se na to dívají i muži?! A ještě takle malí =D Už to vědí ve škole? Nesmějou se ti? … kdyby si šel raději někam ven, když je pro takovýho kluka ideální počasí na blbnutí venku … tam se hezky vyřádíš a už nebudeš mít na ňáký teleblbiny čas =)

arygnoc

Jinná (napište kdo)

nedívam se.

tak blbej ještě nějsem.

Ponytail

Jinná (napište kdo)

Nedívám. Jednou jsem na to koukala s babičkou, vydržela jsem asi 20 minut. Děj plytký, dialogy příšerné, herecké ztvárnění herci dost pochybné. Prostě odpad.

Kubas11

Onur

Bobmarley

Jinná (napište kdo)

Ali Kemal :) Hmm všude okolo nás na to koukaj, jenom češi že ne. Zase jsme sto let za vopicema, ach jo.

filva

Jinná (napište kdo)

Už se na to nedívám.

robosobo

Jinná (napište kdo)

Khán