Natt

Díváte se na hodnocení filmů na csfd.cz?

A berete hodnocení jenom orientačně nebo vážně? Třeba když vás film zaujme ale má šptané hodnocené. Podívate se na něj nebo ne?

Nejlepší odpověď
bolak

Ono se snad ani nejde nedívat, ne? Když rozklikneš film tak je to tam vpravo hned tak velkým písmem, že si nejde nevšimnout.

Vážně nevážně, určitě tomu nedám 4 hvězdičky jenom proto že to má na čsfd 80%, když jsem se půlku filmu nudou urejpal v nose. Jinak samozřejmě pokud už si vybírám nějakej film, tak beru ty z vrchu. Hlavně, na čsfd je dobrej filtr, takže si můžeš nastavit top 300 komedií a hned máš z čeho vybírat, když ti třeba umře bernardýn.

Taky je tam ale spousta kontroverzních filmů, kde polovina lidu dává 100/100 a druhá polovina hodnotí hnojem (0/100), tudíš v součtu má ten film nakonec slabých 50%, což je dost zavádějící údaj. Třeba takovej Kub sráčů, velice podceňovanej film :) >>> http://www.csfd­.cz/film/33137-klub-sracu/

Další odpovědi
Pájo

Ano, dívám se tam. Hodnocení beru s rezervou. Co má nad 65 % již bývá dobré.

david22

Dívám. A někdy podle toho stahuju z uloz.to, pokud má film vysoké hodnocení.
Doplňuji:
Shodnul bych se s uživatelem Pájo. Též beru orientačně filmy, které mají hodnocení víš, než přibližně 65 %.

arygnoc

áno.
hodnotenie beriem orientačne, ako každé hodnotenie.
Pre mňa je dôležitý môj názor, každému sa páči niečo iné.

Janasa

Dívám a sám tam i filmy hodnotím. Někdy se ale celkové hodnocení neshoduje s mým názorem, takže to beru s rezervou. Ale nejsem nějaký extra filmový znalec.

iceT

Nedívám a ani se tím neřídím.Když bude mít něco hodnocení moc vysoké,není to záruka toho,že se mi film bude líbit a platí to i obráceně.