Nikkol

Díváte se lidem při rozhovoru do očí? A dívají se do očí oni vám?

Nejlepší odpověď
anonym

Dívám se dívám a ty spíš
matně se leskne malý kříž
stoupá a klesá tvoje hruď
a já si říkám Bůh jen suď
Bůh jen suď…
P.S. Pardon , hned mi tam naskocil Hapka. 🙂
Ale je v tom hodne pravdy a tak nejak to mam i se sledovanim oci. Ja se divam prirozene a kdyz jde kolem peknej chlap , tak se kouknu klidne i na nej. 🙂 -iv-

Další odpovědi
rynek878

Já se při rozhovoru do očí zásadně dívám,ti co se mi při hovoru do očí nedívají a hledí si raději na špičky bot,tak u mne to jsou neféroví lidé(slušně řečeno).

Drap

Snažím se dívat a vadí mi, když se někdo nedívá do mojich očí .

briketka10

JÁ SE DÍVÁM,ALE SAMA VÍŠ,ŽE KDYŽ SE TAKHLE PTÁŠ JAK SE ONI NEDÍVAJÍ..

Vlk-Gabriela

Snažím se dívat lidem při mluvení do očí, ale ne vždycky se mi podaří tak učinit. Stejná situace může nastat i u mého protějšku.