misskas

divate se co jite?

protoze ty svinsta co nam serviruji v obchodech jsou nebezpecne nejvic ty velke levne limonady do 7kc(tesco,euro shoper atd.)vice na:
emulgatory.cz a kdyz chcete v obchode kontrolovat ecka tak:
www.emulgatory­.cz/ecka-v-mobilu

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, dívám se vždy, protože co se tváří např. jako máslo, není vždy máslem!, sýr nebývá sýrem (český hardcore Eidam 20%??)!, jogurt jogurtem! (všude nacpaný škrob), tvaroh tvarohem!, čokoláda čokoládou (kakaová hmota pod 28%)!… až k mletému masu – tuku barvenému řepou!, měkkým salámům..co se jim říká šunka, ale flakotu masa to nepotkalo – namleto i s boudama (jak říká kamarád), tak zvanému křehčenému – jinak nepoživatelnému – masu napíchanému vodovovou sr*****!, párkům naplněným růžovou hmotou, odstředěným mlékům – které si mléko pamatují opravdu už jen bledě, bezvaječným těstovinám!, kečupům, co neviděly rajče, čajům, co se snad nametou ze země zpod mašin, co balí opravdový čaj ap… tak bych mohl pokračovat. Náhražky kam se podíváte. V Německu by si tohle nikdo nedovolil rozdávat (zdarma), a u nás se to prodává v obchodech.

Další odpovědi
barnajka

No hnus to je, to asi nikdo nepopírá.
Jenže na výběr moc nemáme – buď budem jíst ty hnusy, a nebo nebudem jíst vůbec. Každý nemá možnost vypěstovat si vlastní ovoce/zeleninu, podojit vlastní krávu, vyrobit si vlastní sejry, vlastní uzeniny, vlastní pečivo… musíme holt brát to, co je a na co máme. Je ale fakt, že než bych si koupila nějaký hnus made in Tesco, tak to si radši nechám zajít chutě úplně. Ať jsem si od té jejich značky koupila cokoliv, jíst se to nedalo – ze všeho byla děsně cítit jakási umělotina, chemie…no brr, bleee, fuj. Ale hlavně, že jsem dostala za málo peněz hodně muziky, že…
Aneb Žaludek se nažral a peněženka zůstala celá ;)

lexx

ne, jsem rád že je něco do huby

rosinka

Snažím se kupovat kvalitní jídlo, jak jen to jde. Dívám se na výrobce, na složení. Je to kolikrát těžké, protože do obchodů, na které jsem odkázána na malém městě, objednávají nekvalitní potraviny za nižší cenu.

Drap

Supermarkety a podobná zařízení víceméně nenavštěvuji. Snažím se jíst pokud možno věci které těch svinstev mají minimum. Ale dnes je obtížné si vybrat. Moc toho proti tomu nezmůžeme, když jsme v podstatě odpadištěm Evropy a pomalu nic kloudného se nám nenabízí. Naše potraviny, pokud se vůbec ještě nějaké vyrábějí tak se vyváží a na nas zbývá ten odpad.

venkovan

Já nevím jak kdo, ale osobně jsem si zvykl podívat skoro na každé sousto které si dávám do pusy. je to zvyk z léta, abych se nekousl do vosy.
Takže : ano, dívám se co jím.

Monie

Jak kdy. Bohužel musím souhlasit s kolegama, to co je dobré je moc předražené a prostě na to není. Je to smutný. Všechno v Česku je smutný!

RomanP

Ano,jím jen z vlastních zdrojů , chodím do lesů lovit zvěř a vodu piji jen ze studánek. Je zlá doba tak kontrola musí být.