panenka

Dívali jste se dnes na ten nový romantický seriál Tisíc a jedna noc a co na to říkáte?

Já jsem se dívala a dnešní díl se mně líbil…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nedíval, co to je?
Já znám jen pohádku, ale to asi nebude ono, že?
http://knihy.ab­z.cz/imgs/pro­ducts/img_194274_ma­in.jpg

Další odpovědi
quentos

to tedy ne, já jak slyším „romantický seriál“, zdrhám od TV na míle daleko

Jahoda

Ano, dívala jsem se. Líbilo se mně to.
Otázkou je, jaké to bude příště a zda mne to také zaujme.

venkovan

Příjemnou zábavu dalších skoro 200 večerů. Hodně kapesníčků apod.
Viděl jsem omylen několik dílů na slovenské televizi a fakt osobně nemusím jako většinu takových dlouhých na emocích postavených seriálů.
Raději dokumenty apod. Ale pro ženy to asi bude to pravé, ty zas dokumenty nemusí.
Popravdě – ta Šeherezáda či jak se jmenuje celkem hezká žena, ale to je asi jediné co mne zaujalo.

iceT

Ne,bohužel telenovely nejsou mým šálkem čaje a dala jsem přednost nezničitelnému Bruci Willisovi a jeho Smrtonosné pasti 4.

GM

Nic moc, podle mne příliš utahané, rozvláčné, žádný spád. Taky jsem se radši podívala na Willise, jak zlikvidoval autem vrtulník.

oskar

Ale jo ujde to uvidíme co bude dál.