SajmonModer

Dívali jste se dnes na pořad Farma? Kdo se vám nejvíce a naopak nejméně líbil?

Mě se nejvíce líbila asi ta 20. letá holka, asi pro to, že mi přišla srandovní a proto, že je to vlastně vrstevnice. Nejméně pak ten uřvaný cholerik s brýlemi. (Omlouvám se, ale už si nevzpomínám na jména učinkujících)

Nejlepší odpověď
Rocker

Nikdy jsem se na podobné pořady nedíval a nikdy nebudu..

Další odpovědi
iceT

Bohužel jsem se nedívala,jen jsem zahlédla video,jak ten uřvaný obrýlený cholerik na kohosi řval----sklapni,sklap­ni,sklapni---kolem dokola,jako by mu už došly argumenty a nechtěl slyšet nic jinýho,jen tu svoji pravdu.

jmhad

souhlasím s rockerem – jsou to hlouposti podle scénáře made in USA