lukas.zmizik

Dívají se třeba psí a kocouří samci taky fenkám a kočkám na prsa a na zadek jako to dělají lidí?

Nejlepší odpověď
anonym

Prsa (hruď) a zadek (záď) jsou z hlediska anatomie lidí a psů (koček) trochu jinde.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­natomie_psa_dom%C3­%A1c%C3%ADho

Že by si psi prohlíželi bradavky fenky, to asi těžko. Rozhodně ne s tím „sexuálním“ nádechem jako pohlížejí muži na ňadra ženám.

Další odpovědi
anonym

A ty jsi viděl, že by feny nebo kočky měli prsa?To jen chlapy přitahují ženská prsa, protože mají ruce a chtěli by ta prsa v rukou polaskat.Takže na prsa se nedívají a k zadku (respektive k jejich pochvám) čuchají nebo se ji snaží olíznout.

www

Určitě ne tak jako lidi. Zajímá je pouze, zda je samice v říji a to zjistí čichem.
Zoologie

zjentek

No jasně ..stejně jako feny a kočky se dívají psovi na bouli