Otazkovnik

Dívají se křesťané-katolíci na porno?

Nejlepší odpověď
led

Otázka je formulovaná tak, že odpoveď musí byť „ano“, v prípadie použitia „nie“ bola by nepravdivá.
Pri tak veľkom množstve krstených je množstvo skutočne veriacich, ale i veľké množstvo, ktorí ostali len pri tom pokrstení, ale ich názory a činy sú v rozpore s náukou katolicizmu.
Ale nemožno túto otázku (Dívají se … na porno?) použiťiť aj na iné viery, iné spoločenstvá? Čo myslíte, aká odpoveď by bola na ňu bez ohľadu na definovanú vieru, spoločenstvo? Odpoveď je len jedna: „ano“

Další odpovědi
antík

Ne, více je vzrušuje ranní kázání 😁 ale ne mám kamaráda křesťana, který se jinak chová jako normální atheista, takže nepochybuju, že by dělal i todle.. ;D

klumprt

Všichni se dívají na porno. Neexistuje skupina lidí, která by se dívala na porno v měnší míře než ostatní lidé.
Snad jen nevidomí 🙂

bolak

Hele, ty nic jinýho nedělaj.

arygnoc

niektorí ho aktívne prevádzkujú.
a nie iba klasické (rozumej hetero), ale aj v rôznych kombináciách.

stačí sa pozrieť na nejaký xxserver – a tam uvidíte krížov!!

:-Q

marci1

Někteří ano, někteří ne, tak jako ostatní lidé.