NikkiD

Divadlo ABC-balkon, jak dobrý je zde výhled na jeviště?

Nejlepší odpověď
briketka10

tady máš virtuální prohlídku :
http://www.mes­tskadivadlapraz­ska.cz/abc/vir­tualni-prohlidka-divadla-abc/
Doplňuji:
potom si tedy kup vstupenku
do první řady, abys z toho to
h…o neměla !!

NikkiD

Před chvílí jsem na to koukala a prostě mi přijde, že ten, kdo tam sedí musí mít z představení prostě uplný hov*o :DD

NikkiD

Koupila bych si, kdyby to nebylo už několik let furt vyprodaný:D normální místo se na to prostě sehnat nedá. O peníze fakt nejde