divadla a kultura

Ahojte, jaké máte zkušenosti s představeními v divadle studio dva? Zaujala mě momentální nabídka pro děti - konkrétně Děvčátko - Vánoční příběh, ráda bych představení darovala jako dárek 8 leté holčičke.

Odpovědi:

Stříbrný

Byli jsme na predstaveni (pro dospele) na Vysehrade. Ale opravdu nevim, co Ti k tomu napsat :)

Zlatý

Podľa informácii z divadla, podklad tohto muzikálu pre deti bol známy Andersenov príbeh Děvčátko se sirkou, upravený na Londynske pomery.
píšu:
Délka představení: 2 hod. vč. pauzy
Doporučení: pro děti od 7 let
Podľa scéna je výpravná, ktorá sa pomocou svetiel dostáva do duše detského diváka. "ach, keby aspoň herci nerušili výhľad na dekoráciu" povzdych (pokus o vtip). živá hudba priamo na javisku a prirodzene, nemôžem vynechať, tých hlavných, rozhodujúcich - hercov s ich očarujúcimi výkomi. Podľa potlesku na zázname z predstavenia (určite nešiel z playbacku) predstavenie sa páčilo.
Pár slov http://www.spy.cz/…

před rokem jsme na tomto představení byly a myslím, že je to vhodné i pro děti, vždyť to i sami píší. Otázkou je zda se to tím tvým dětem bude i líbit. Ale chválím, za výběr divadla, myslím, že je podstatné vést děti ke kultuře. My se chystáme před vánocemi na Vánoční koledu.

na toto představení máme lístky na 19.12., jdeme s 3 dětmi ve věku 8 - 14 a podle jejich slov se těší. Pokud si ještě nekoupila lístky tak je nejvyšší čas.

Laro my se na něj chystáme 26.12., Podařilo se nám koupit na poslední chvíli lístky, máme velká očekávání, tak snad nebudeme zklamáni.

Diskuze k otázce

LaraCroft

děkuji za reakce, neměla jsem čas dříve odepsat, ty všechny svátky a pak nový rok .... ale aspoň přečíst jsem si stihla a tak jsme na představení nakonec šli i my, ještě před vánocemi a mělo velký úspěch.

nella98

tak to je dobře. Pokud by si chtěla něco pro tebe a ne pro děti tak doporučuji Evitu, 19.2. je premiéra v divadle studiodva. Já jdu, už mám i lístky.

byna

máš na tu premiéru? Na kolik vyšel jeden lístek? Ani jsem se nedívala kolik stojí, ale přemýšlela jsem, že bych si zašla do divadla.

nella98

cena vstupenky se pohybuje od 250 po 1500, což je VIP, takže záleží na tobě kde chceš sedět. My jsme kupovali za 4 stovky, takže normální cena. Pokud chceš na ni jít, tak si čím dříve kup lístky, rychle se prodávají.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.