Zvědavý

Dítě Williama a Kate.

Kdyby to byl syn mohl by se jmenovat třeba Michael? Jendou bude král a mohl by tedy vládnou jako Michael ?

Nejlepší odpověď
autacek

Michael už byl král popu, myslím že by to nebylo nejvhodnější jméno pro případného anglického krále :o)

Další odpovědi
marci1

Jméno Michael by přicházelo spíše v úvahu jako druhé jméno. Michael se jmenuje otec vévodkyně a královnin bratranec princ Michael z Kentu.
Viz zdroj : jména která by přicházela v úvahu.

Zdroj: http://revue.id­nes.cz/kate-dite-jmeno-0gf-/lidicky.aspx?c=A130704­_180520_lidic­ky_zar