mily

Dítě mi zničilo život

Divali jste se taky na tento dokument?Co si o tom myslíte? Mě to docela překvapilo hlavně ten konec.Ja pořad říkali,jak ji děti zničili život,ale na konci řekli,že by se jich stejně nevzdali a maji je rádi.To pro mě bylo docela překvapující

Nejlepší odpověď
panenka

Nedívala jsem se nedokážu pochopit jak žena může něco takového říct že jí Dítě zničilo život vždyt děti jsou to nejkrásnější co nás může potkat pokud to Dítě měla zdravé měla by být ráda a né si stěžovat.

Další odpovědi
PostApMan

Neviděl, ale ze zvědavosti se na to podívám.

Pro „panenka“ : Chápu jak to myslíte, ale to máte na mysli dítě jak o dítě, ale co až vyroste? Myslíte si že Vám stejně nedokáže zníčit život? I v 18 je to pořád matky dítě. Viděl jsem film, kde syn matce opravdu zníčil život a dohnal ji k sebevraždě -a bohužel se toto nestává jen ve filmech.

Ale mateřská láska je nepřekonatelně nejsilnější cit. I na konci toho filmu ho stále milovala.

iceT

porad jsem nevidela,ale tak jak to popisujete,to je celkem udivujici spojeni-dite mi znicilo zivot,ale stejne se ho nevzdam.vzdyt jsou zeny,ktere by daly nevimco,kdyby dite mit mohly a nemuzou.tak kdyz ho nechtela,mohla si to snad nejak zaridit-anebo se pred pocetim chranit.

anonym

něktéří lidé to asi nemají v hlavě v pořádku,jak někdo může něco takového říct a ještě medializovat

straširybka

neviděla a nevím, co by se muselo stát, abych tohle řekla, jedině, kdyby se nás denisa pokusila zabít nebo kradla, fetovala, byla nepoučitelná a prostě hnusná kriminálnice, to potom možná jo. a my bysme za ní platili dluhy a byli neštastní, jinak nevím. ale možná taky ne, třeba bych jí dokola chtěla tahat z průserů, nevím…fakt

Rada.012

na telku se nedivam :)

martina1

Také jsem dokument neviděla,ale z práce vím,jak těžký život mají rodiče postižených dětí.Nejvíce dětí máme s diagnozou DMO-mozková obrna,kdy se děti narodí zdravé a až po prvním roce života se začnou projevovat vývojové odchylky.Mnoho maminek se nám svěřilo,že kdyby to věděli hned po porodu,tak by hledaly vhodný ústav.Stydí se za to,ale já je plně chápu.Prošla jsem si podobným peklem,kdy jsem nevěděla jak na tom syn bude,ale my měli ohromný kus štěstí.Když jsem procházela poporodní depresí,tak jsem ho bohužel několikrát proklínala a chtěla,aby se nenarodil.Také se za to stydím.Jediné vím,že když máte doma rok dítě,tak už ho nikam nedáte.Mnoho tatínků životní situaci neunese a rodinu opustí.Když na návštěvu přijde za postiženým dítětem sourozenec,tak je mi jich líto,protože maminka,ikdyby sebevíc chtěla,tak 90% péče vyžaduje postižené dítě,které se v nejtěžších případech samo nenají,nevypráz­dní,neomyje apod..Ale jsou to přecijenom naše děti a lásku máma asi těžko vymaže.

Čarodějnice

Mám čtyři děti ale že by mi zničili život to né.Já je chtěla a pod srdcem nosila.A ani jednoho bych se nevzdala.I když jsou někdy zralí na pěst.

pavucek

Přijde mi velice vtipné, že se zde vyjadřují jen lidé, kteří film neviděli. Já jsem ho viděla celý, máme dítě a byla jsem za tento dokument v VB velmi vděčná. I když nevím, kde přišli k takovému názvu… – ten se k obsahu moc nehodil. Mám kolem sebe několik kamarádek, kt. se vyjadřují podobně jako akteří dokumentu. Vesměs šlo jen o to, že se matky vyzpovídávaly ze svých pocitů, jak jim změnilo mateřství život, partnerský vztah, ale i postavu. Ke konci se shodly(i) na tom, že přes všechny problémy, nepohodlí atd. to stojí za to. To je vše.