BEAES

Dítě mělo při narození zub, setkali jste se s tím někdy, je to možné?

Víte o někom, kdo se s ním narodil?
Doplňuji:
Já se dočetla, že císařovna Sissi se s jedním zubem narodila. Je to prý šťastné znamení. Docela mě to zarazilo, protože jsem o tom nikdy neslyšela.

Nejlepší odpověď
kapka

Četla jsem o tom, možné to je.

Další odpovědi
tojsemjá

Četla jsem o tom kdysi v knížce Eduarda Štorcha (snad Minehava?),byla to jen malá epizoda,ale zaujala mě.Tam dítěti zoubek snadno odstranili,aby mohlo být kojené.Tak jsem tenkrát trochu zapátrala a zjistila,že se to občas stane.

pusso

No chudák kojíci maminka.

irca

jo je to možné.Známé se tak narodil chlapeček.Při kojení to nepoznala.

mojitek

v jedny komedii jsem videl jak pri vyjmuti z matcina lůna novorozene melo naušnice :o)