Pavla1

dítě 2,5 roků zapáchá z úst toploty nemá jen slabou rýmu i po vyčištění zůbů problém přetrvává je to známka nemoci?

zápách z úst

Nejlepší odpověď
vikky

ano muže to být nějaká skrytá nemoc,
ale taky nemusí,muže to být zapříčiněno aromatickým jídlem…,česnek,zelí atd..
nebo třeba nákým druhem antibiotik.
ale jelikož se jedná o dítě tak bych to nechala na odborníkovy a zašla sním k doktorovy.

Další odpovědi
hanulka11

Zápach z úst může působit začínající angína, či může zápach jít i ze žaludku.
Nenechte to a zajděte k lékaři a budete mít jistotu, že jste nic nezanedbala