ingi

Dispej mobil

Zdravim

Prasknul mi u mobilu displej. Nechá se vyměnit a pokud ano zakolik. Jedná se o dosplej pro levnější mobil s číslicovou klávesnici

Nejlepší odpověď
Hlada

Je opravdu prasklý displej? Není prasklé jen krycí sklíčko? To se dá běžně koupit.

Zdroj: http://dilyna­mobily.cz/

Další odpovědi
baghira

Přesnou odpověď by ti dal servis, ale většinou platí, že výměna displeje stojí zhruba tolik, co nový mobil. U levnějších modelů i víc.

chudst

Mate-li levnejsi mobil, skutecne se to vetsinou nevyplati. (I u drazsich mobilu je cena hodne zavratna, ale tam se vymena vyplati, protoze novy drahy mobil by stal jeste vice.) Bezte do servisu se zeptat; tam vam reknou presnou cenu. Pokud mate svuj mobil rad, pak do toho penize investujte. Pokud chcete zkusit nejakou zmenu a treba si tisicovku priplatit na lepsi mobil, pak si kupte novejsi. A nevadi-li vam pouzite zbozi, mrknete se i do bazarovych obchodu, najdou se tam pekne kousky za slusne ceny.

DDarent

De o typ, protože například gorilla Glass je nejlepší na trhu, ale pochybuju že by vám prasklo, takže si zajděte do profi prodejny, třeba k operátorovi a oni vám by to mněli spravit…