Jimmi

diskuze na jedné otázce

Jak můžu vkládat odpovědi, reakce do jedné (třeba i své) otázky?
P.S. mám vložit kategorii,není tady možnost-např.ostatní,nebo dotazy.P.S.S.ne­vidím možnost ani v podkategorii, připadá mi to směšné.

Nejlepší odpověď
Retko

Ja myslim ze to je tak trosku prednost tohoto serveru, ze se tu prilis nespamuje zbytecnymi diskusemi. Proste odpoved a otazka, kratky a vystizny. Rychle ziskas to co potrebujes, bez ztraceni casu zbytecnym procitam a hledanim adekvatni informace. To se mi tu libi.

Jinak jestli potrebujes rozsirit svuj dotaz, tak polozis novej a odvolas se v nem na starej. Casto se to tohle dela.

Další odpovědi
standa

Doporučuji, abyste tyto návrhy napsal provozovateli serveru na info@odpovedi.cz