inula

Diskuze k naší společnosti

Myslíte si, že vztahy v naší společnosti jsou již vyhrocené a přispěje vláda novými zákony i snížení rozpočtového deficitu ke kolapsu mezi lidmi.

Nejlepší odpověď
dudu

Ani náhodou, zatím si lidé na ulicích, v hospodách atd., povídají přiléhavé vtipy, krize nastane až národ bude mlčet a všude nastane ticho…

Další odpovědi
quentos

kolapsu mezi lidmi ani ne, spíš kolaps ve vztahu lidí a státu.

anonym

tak dramatické to nebude,budeme sice pořád jen nespokojeně nadávat,ale nic se nezmení

Bumbes

Jen abychom se nedivili!
Náhodou si začne někdo brát příklad z Ľubomíra Harmana z Blavy a bude tu Eldorádo. Začneme si pak hromadně kupovat neprůstřelné vesty, abychom vůbec přežily. Kalousek nám ještě na vesty přidá „vestovou“ daň, aby to bylo hezky česky.

RE: dudu
Jediné čeho se nebojím, že by si Češi přestali vymýšlet vtipy, vždyť i za Heidrichiády se vtipkovalo, a to za to byl provaz.

led

pokiaľ sú vtipy, pivo a buřty – nie je zle

Ajeto

Ano, spěje k tomu.