Avatar uživatele
anonym

Diskuse o brýlatých dětech

existuje nějaká diskuse , kde si píší rodiče kteří mají malé dítě s brýlemi? Nebo vy, máte brýlaté dítě? A jak jste se s tím vyrovnali? Já si prošla ve školce a ve škole doslova peklem! Bohužel syna čeká stejný osud posměchu a žádných kamarádů.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 4961 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Máte pravdu,mladší dcera ve školce dost trpěla a já taky…:-). Stále brejličky někam schovávala, pak je dokonce několikrát záměrně rozbila,jelikož věděla,že bude pár dní trvat,než je opraví,případně,než koupím nové. Největší problémy jí to začalo dělat,když začala v 6 letech jezdit na závody na koních… V první třídě to začalo být strašné,děti se jí smáli,že je brejloun,ještě jí pak ke všemu narostly obří zuby.....
Strašně jsme se s tím natrápili,dnes již naštěstí brýle nosit nemusí,vada se jí sama od sebe upravila…
Snažte se synovi vysvětlit,že ty děti,co se mu posmívají jsou hloupí a mají ještě hloupější rodiče,kteří nejsou schopni je vychovat k tomu,aby byli tolerantní vůči lidem s nějakým postižením,,,,u dce­ry to zabíralo. Je pravda,že jsem byla pak ve škole párkrát na koberečku,,,když sdělila posměváčkovi,že je zřejmě blbej stejně jako jeho rodiče..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat do odkazu a otevřít některou stránku, snad se něco dozvíte.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&rls­=com.microsof­t%3Aen-US&rlz=1I7GGL­L_en&q=v%C3%BDsm%C4%9Bch­+d%C4%9Btem+v+br%C3%BDl%­C3%ADch&btnG=Hle­dat&aq=f&aqi=&aq­l=&oq=&gs_rfa­i=

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Dnes se už neřeší brýle,za nás to bylo jiné ale dnes už alespoň co vím brýle ,rovnátka jsou brána jako módní doplněk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Dnes je to móda! Pokud si necháte poradit optikem hezké brýle a nebudete předem upozorňovat syna, „že ho čeká posměch“, tak on to určitě nebude řešit. Děti naopak budou chtít také brýle.
Mám brýle od dvou let a nikdy se mi nikdo nesmál.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek