Diskotéka.

Ahoj,dneska se mně zeptala moje holka jestli nechci jít sní na diskotéku tak jsem jí řekl že jo (přitom já ve skutečnosti diskotéky moc nemusím) no a pak mi řekla že tam budou její kamarádi a kamarádky a já vůbec nevím co tam budu dělat protože ona bude jediná koho tam budu znát.
Předem dík za každou radu.

Odpovědi
marci1

Seznámíš se s jejími kamarády a kamarádkami, budete se bavit, tančit, co jiného ? 🙂

iceT

Tvoje slečna by tě svým kamarádům a kamarádkám měla představit a pak by snad neměl být problém začlenit se do kolektivu a měla by chovat se tak,aby bylo jasno,že k sobě patříte a taky by svůj čas měla na diskotéce rozdělit mezi tebe a kamarády.
Ty by ses neměl tvářit znuděně,protože tě dislotéka nebaví,a tvoje slěčna by měla vědět,že tam jdeš jen kvůli ní.Příště by ona mohla jít s tebou na hdbu,která se líbí tobě:-)
Zažila jsem jednou situaci,kdy já a moje kamarádka s přítelem jsme stáli frontu na lístky na disko,a on to nevydržel a jednoduše odešel pro to tuc,tuc,tuc…