Zlatý

Disk Cleaner

Dobrý večer známý mi dnes nainstaloval Disk Cleaner protože ho mám poprvé a je v angličtině pořebovala bych napsat přesný postup jak s tymto programem čistit počítač děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Stříbrný

Udělal jsem to také a vyčistil mi všechna hesla a přístupy a nemohu se přihlašovat s mail adresou. Už jsem jej zase smazal.Byl to CCleaner Z cd PC extra můžu vam to cd půjčit je to v češtině

Panenko proč si necháte stále od známého něco takového instalovat? To nevěříte Ge0rge ani Odpovědím?

Diskuze k otázce

Zlatý

panenka

Věřím jim protože ale sbírám zkušenosti ohledně počítače a vždy se mi naskytne i něco jiného tak se zeptám abych věděla pro příště.Známý mi řekl že ten Disk Cleaner je lepší než Ccleaner proto potřebuji zjistit jak se s Disk Cleaner dělá

anonym

Odpověď

ge0rge

radeji neinstalujte tyhle programy, většinou jsou to podvody, rozhodně nefungují tak zázračně jak inzerují ... zvlášť pokud to má být placené, jde docela určitě o nějaký svindl.

pro tento účel ještě můžete použít CCleaner a Defraggler (obojí na slunecnice.cz jako freeware) nečekejte zázraky, nic jiného skutečně nemá smysl.

Pokud chcete skutečně zrychlit počítač pořidte si více paměti RAM, rychlejší procesor/desku/disk... nebo používejte méně náročný sofware obecně.
Užitečná:
Označit odpověď jako užitečnou
7

-------------------
http://www.odpovedi.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.