Avatar uživatele
vagonik

Díra v mrazáku, lze vůbec, případně jak opravit?

Omylem jsem udělal šroubovákem díru vevnitř mrazáku. Rázem z ní cosi plynného (chladící médium?) uniklo ven.
Vím, že je to hloupá otázka a mám svůj názor co s tím, ale chci se zeptat, co by s tím udělali ostatní.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Z lednice-mrazničky uteklo chladící médium a to se musí doplnit. Je přesně odměřeno na gramy. Nejprve je však potřeba zaletovat otvor. Nejjednodušší je mrazák vyhodit, jelikož oprava bude nákladná. Můžeš si z něj udělat izolovanou skříňku třeba na uschování barev v místě, kde teplota klesá k bodu mrazu a barvy by se znehodnotily.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Sám to neopravíš.
Zavolej nějakému servisákovi, kolik by si za opravu účtoval a podle toho se rozhodni (každopádně mražák nazapínej, bylo by to dražší)…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Agneta

Zalepit „leukoplastí“, a přetřít dvousložkovým lepidlem:D (a prodat?)

A nezapomeň ten inzerát dát do rubriky Prodej, Zánovní mrazák, výborný stav, opravila Agneta – tak bude běžet

Zdroj: ;

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Kup novej, protože to je věc, kterou jen tak nezalepíš.
Si myslím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

jenom výměna dílu, otvor / díru nějak záplatovat to by šlo ale chladící médium uniklo do okolí, jak a čím doplnit to nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

Výparník jde zalepit,existuje na to taková specielní hmota která se tam za tepla nanese(autogen),mu­sí se rovněž vyměnit dehydrátor,na kompresoru jak jsou takový trubičky se naletuje ventilek,vyvákuuje se okruh vývěvou,nesmí tam být vzduch a vlhkost a pak se doplní chladivo podle odpařovací teploty (manometr),není to zas až tak náročná oprava,servisák by si s tím měl poradit v pohodě..

Upravil/a: tony2412

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Agnetko – škoda, že´s mi neporadila, když jsem potřeboval opravit pračku…
😉

před 3135 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

♪♪♫♫♫:DDD

před 3135 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek