cipango

Díly Simpsonových

Ahoj, nevíte někdo, jak se jmenují tyhle díly ze Simpsonových?

  1. Nastal čas Vánoc a Homer utratil všechny peníze za mluvící astroláb, nakonec se polepší a stane se tím nejlepším člověkem ve městě, čímž o prvenství připraví Neda Flanderse. Nakoenc vše skončí dobře.
  2. Do Springfieldu dorazí Roofi, zpěvák, který zpívá přihlouplé píšničky pro malé dětičky. Jeho koncert skončí fiaskem a polovina města se obrátí proti dětem, které by měly být všemožně znevýhodňovány apod. Marge vše vyřeší a nakonec stejně všechno dopadne dobře.
  3. Marge začne psát svůj první román o velrybářích. Všichni si však myslí, že vše, co píše v knize je pravda a tím pádem, že podvádí Homera s Nedem. Homer to zjistí, ale nakonec OPĚT vše šťastně skončí.
  4. Děti potřebují dokončit referáty do školy – do dějepisu. Marge se rozpovídá o Jindřichu XIII., Mozartovi aj.
  5. Bart ohluchne a neúmyslně vystrčí zadek na americkou vlajku. Pro celou Ameriku jsou teď Simpsonovi zrádci. Dokonce i Simpsonovi zatknou, ti nakonec utečou do Francie, ale po chvíli se vrátí zpět.
  6. Maggie se zúčastnila pohovoru do předjesliček pro velice inteligentní děti. Uspěje a Líza začne žárlit. Dokonce jí její vlastní svědomí donutí utéct z domu, aby své sestře nebránila v rozvoji. Nakonec se znovu všichni shledají a zjistí, že Maggie vlastně není génius.
  7. Bart i Líza odmítají trávit volný čas s Marge a ta si proto najde Nelsona, na kterém bude moci uplatnit svůj mateřský cit. Barta to samozřejmě vyděsí, protože Nelson teď dokonce i bydlí u nich doma a rozhodne se s tím něco udělat. Nelson se opět shledá se svým otcem a s matkou opět začnou žít jako rodina – to stejně platí i pro Simpsonovi, které to doopravdy sdruží dohromady.

Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Marge vs. svobodní, Důchodci ,bezdětné páry mládež a gayové.
Tiráda Americké hospodyně
15 Vánoce u Simpsonů
Toulky s historií s Marge
Nepřátelé státu
Maggie zasahuje
Noci s nepřítelem